fbpx

Що подарувати на Новий Рік?

Перед новорічними святами кожен із нас планує гарний подарунок для своїх родичів, друзів або колег. Спеціально для своїх читачів інтернет магазин «Склад текстиля» зробив рейтинг цікавих подарунків на тему: «Що подарувати на Новий рік». Сподіваємось, що наші варіанти презентів будуть до душі кожному.

Що подарувати на Новий Рік 2023

Що подарувати на Новий рік?

 1. Набір для сауни та бані. Взимку чоловікам не обійтись без комплекту банних рушників. Тому краще попіклуватись про це завчасно.
 2. Тепла ковдра. Взимку кожному із нас хочеться відчути справжню атмосферу магії. І саме тому теплий плед сподобається кожному.
 3. Різдвяні іграшки на ялинку. Красиві набори з ялинковими прикрасами можна подарувати родичам, друзям або знайомим.
 4. Листівка зроблена своїми руками. Оригінальний презент, який точно сподобається вашому близькому оточенню: кращому другу, другій половинці тощо.
 5. Бокс зі смаколиками. Інтересна та солодка версія презенту для дитини.
 6. Фотокамера. Чудовий презент, як для друзів, чи для батьків.
 7. Новорічна фотосессія. Новорічна фотосессія – це оригінальний спосіб, як приємно вразити всю родину, найкращих друзів або молоду пару.
 8. Мило ручної роботи. Його можна зробити у вигляді фруктів, квітів, або навіть в форму новорічних іграшок.
 9. Печиво з передбаченнями. Бажаєте, щоб новорічний вечір проходив веселіше? Тоді подаруйте другу або колезі печиво з передбаченнями.
 10. Сертифікат на покупку в інтернет магазині. Щоб не витрачати багато часу на вибір подарунка, можна просто придбати сертифікат на покупку в інтернет магазині. Таким чином людина сама зможе вибрати собі будь-яку річ чи сувенір, яку захоче.
 11. Книга. Книжка – давно перевірений та вдалий варіант презенту, який точно буде до душі колегам на роботі.
 12. Теплий светр із шерсті. Бажаєте порадувати свою другу половинку? Подаруйте їй теплий светр.