fbpx

Алергія на подушки. Як її уникнути?

Коли ми обираємо подушки, то в першу чергу має значення саме зовнішній вигляд виробу. Однак варто враховувати і багато інших факторів: якісний наповнювач, гіпоалергенність, комфорт, зручність.

Подушки с поганим наповнювачем здатні спровокувати велику кількість неприємних роздратувань. Або навіть серйозні захворювання шкіри на тілі, на обличчі: комедони, дерматити, підшкірні прищі. А алергія на подушки для людини, яка хворіє на астму, може з’явитись через наповнювач із шерсті, гусячого пір’я, вати, пуха. Наслідком частих симптомів хронічної нежиті у людини або дитини може бути також подушка. На ній збираються пил, бруд, білок, і з часом може з’явитись навіть пиловий кліщ.

Як можна уникнути алергії? «Склад текстиля» зібрав для своїх читачів корисні поради. Вони допоможуть вам уникнути появи неприємних симптомів. І зроблять ваш сон безпечним та комфортним.

Алергія на подушки

Що зробити, коли з’явилась алергія на подушки?

  1. Щоб захистити свій організм від алергенів, вибирайте високоякісні гіпоалергенні подушки. Вони допоможуть уникнути неприємних симптомів та захистять ваш організм.
  2. Частіше періть наволочки та постільну білизну. Цілком ймовірно, що головною причиною алергії є саме бруд та пил, які осідають на наволочках.
  3. Обирайте наповнювачі, які не будуть викликати алергічних реакцій. Наприклад, гречане лушпиння, поліефір, холлофайбер, файберлон, флізелін, синтепон, капок.
  4. Наволочку та чохол краще обрати із натурального матеріалу: бавовни, сатину або шовку. Вони чудового поглинають вологу і не провокують на обличчі шкірні захворювання.
  5. Час від часу висушуйте виріб. Це потрібно для того, щоб на ньому не накопичувалось зайвої вологи та мікробів.


Не забувайте часто провітрювати приміщення, в якому спите та проводити чистку подушки, як правило, про це пишуть на упаковці.